Değerli Paydaşlarımız
Osan Holding kurulduğu günden bu yana sürekli ileri doğru yoluna devam etmiştir. Bu süreçte, bizim yol göstericimiz vizyon ve misyonumuza olan inancımız, yolumuzu aydınlatan ışığımız ise iş anlayışımızın temelini oluşturan etik değerlerimizdir. Şirketimiz, ülkemizde olduğu kadar uluslararası piyasalarda da en başarılı gruplardan biri olarak adından söz ettirmektedir. Bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte bir bütün halinde hareket ediyoruz. 

Geçmiş başarılarımız birbirinden özel insanların özveri, yetenek ve yaratıcılıkları ile gerçekleşmiştir. Bu da sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizde her zaman lider olma amacımızı devam ettirmemizi sağlamıştır. Kalite ve güvenden ödün vermeyen iş anlayışımız, bizi rakiplerimizden ayırmaktadır. Rekabetçi piyasalardaki dik duruşumuzu ve kendimizi olan güvenimizi yaptığımız işlerin başarısı ile kanıtladık. Geleceğe yatırım yapan, geleceğin lider firması olarak fark edildik. Geleceğe doğru baktığımızda, nereye gideceğimizi tam olarak biliyoruz. Sürekli büyüyen potansiyelimiz ve enerjimizle her alanda lider olmaya ve rekabet avantajımızı korumaya odaklanıyoruz.


Bugünün iş ihtiyaçlarını gerçekleştirirken, yarının ticari gelişimini de sürdürecek girişimler ve güçlü ortaklıklar kuruyoruz. Her zaman ilham veren ve fark yaratan yatırımlar ve işler yapmaya kararlıyız. Şirketimizin adına, tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza bize olan inancı sürdürdükleri için teşekkür etmek istiyorum.

Yön. Krl. Baş.
Osman SARIBAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarıbaş Kimdir?
1980 düzce doğumlu. Aslen Rizeli. 2002 yılında KTÜ İnşaat mühendisliğinden mezun oldu. Ardından askerlik eğitimimi tamamladıktan sonra Akfen Holdilg de ilk profesyonel iş hayatına başladı. İnşaat sektörünü sevmediğinden 2005 yılında Tacirler Holding bünyesinde Fleksible Ambalaj mürekkepleri üreten Römer İstanbul’da işe başladı. Bu esnada baskı teknikleri konusunda Galatasaray Üniversitesi’nde 2 yıl, Marmara Üniversitesi’nde 1 yıl eğitim aldı. Pratik olarak da Sümer Plastik ve Uzel Plastik şirketlerinde eğitimlerini tamamladıktan sonra satış müdürü olarak kariyerine devam etti.

▬ 2011 yılında yabancı sermayeli bir firmada genel müdür olarak işe başladı.
▬ 2012 yılında kozmetik alanında faaliyet göstermek üzere ilk şirketini kurdu.
▬ 2014 yılında kimya sektöründe faaliyet gösteren diğer şirketini kurdu.
▬ 2015 yılında profesyonel kariyerine son vererek kendi şirketlerinin başına geçti.
▬ 2016 yılında ambalaj ve mutfak mobilyaları şirketlerini de kurup yatırımlarına devam etti.
▬ 2017 yılında Osan Holding bünyesi altında bütün şirketlerini birleştirip markalaşmaya gitti. 

 

Gelişmelerden

ilk siz haberdar olun