Osan Holding Hedefler ve Değerler

Osan Holding tüm kurumsal hedef ve ilkelerini beş ana temel değer üzerine inşa eder. Tüm kurum kültürünün temelini bu değerler oluşturur.

▬ Güven
▬ Tutku
▬ Kalite
▬ Cesaret
▬ Bütünlük

Osan Holding olarak inandığımız; bu değerlerin oluşturduğu ortamda yenilikçi ve fark yaratan hizmetlerin, ürünlerin ve çözümlerin yaratılacağına yürekten inanıyoruz.

Güven; Attığımızın her adımın veya yaptığımız her işin temelidir. Bu başarımızın ön şartıdır. Osan Holding olarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza verdiğimiz tüm sözleri tutarız. Ayrıca güven kazanmanın zor ama kaybetmenin kolay olduğunun da farkında olarak bize verilmiş olan güvenin değdiğine ve gelecekte de değeceğini her zaman kanıtlıyoruz.

Tutku; Yaptığımız her işe kaktığımızı ana unsurdur. Kaliteli rekabet ve en iyi performans hedefi ile işimizi tutkuyla yapıyoruz. İşimize duyduğumuz tutku her zaman bizim itici gücümüz olmuştur.

✦ Kalite; Hizmet ve ürünlerimiz her zaman en yüksek kalite standartlarındadır. Kalite engelleri ve sınırları aşmamız için asla vazgeçmeyeceğimiz bir değerimizdir.

✦ Cesaret; Yeni fikirlere her zaman açığız. Yeni girişimleri, yeni fikir ve düşünceleri destekleriz. Sürekli ileri gitmek için işimizi cesaretle yapar, her zaman doğru riskleri alırız.

✦ Bütünlük; Vizyonumuz, misyonumuz, değerlerimiz, politika ve iş yapış anlayışımız ile bir bütün halinde hareket ediyoruz. Bu da bizi sürekli açık, dürüst ve etik bir firma haline getirir.

Bu değerler, girişimlerimizde ve iş performansımızda artışa yol açan kararlar ve eylemler için temel özellikleri tanımlar. Çünkü biz sadece bu değerlerin olduğu bir ortamda lider bir firma olacağımıza inanıyoruz.

 

Gelişmelerden

ilk siz haberdar olun