Osan Holding Ayrıcalıkları

Osan Holding; iş etiği ve davranış kurallarımız yaptığımız her şeyi, çalışanlarımız ve müşterilerimizle ilişkilerimizi yani birbirimize nasıl davrandığımıza kadar bizi yönlendirir. Değerlerimize ve etik uygulamamıza duyduğumuz bu bağlılık, kurulduğumuz zamandan bu güne firmamızın temel taşıdır. Bunlar sektörde lider olmamızın vazgeçilmez unsurlarıdır.

▬ Firmamız tüm çalışanlarını sadece bir çalışan olarak değil bize değer katan bireyler olarak görmektedir. Bu İnsan Kaynakları politikalarımızın arkasındaki yol gösterici felsefemizdir.
▬ İnsan kaynakları bölümü misyonumuz sürekli gelişim, eğitim, kaliteli iş ortamları, adil istihdam politikaları ve prosedürleri oluşturarak bunları sürdürmektir.

✦ Kariyer ve Gelişim Fırsatları
Çalışanlarımızın kariyer gelişimi bizim için önemlidir. Bu amaçla firmamızda performans ve gelişimi destekleyici yetenek sistemleri oluşturulur.

✦ Ödüllendirme ve Takdir Süreçleri
Osan Holding olarak performans kültürünün oluşturulmasında çalışanlarımız için takdir ve ödüllendirme süreçlerinin öneminin farkındayız. Bu amaçla, başarılarının kutlanması ve şirketimiz başarılarındaki katkılarının farkına varıldığının bilinciyle ödüllendirme sistemleriyle destek veriyoruz.

✦ Gelişim ve Öğrenmeye Destek
Çalışanlarımızın sosyal ve iş performanslarının gelişmesini destekliyoruz. Bu amaçla onların gelişme ve öğrenme süreçlerini destek veriyoruz. Çalışanlarımız geliştikçe bizimde gelişeceğimizin farkındayız.

✦ Rekabetçi Ortamlar, Yeni Fikirlere Açıklık
Çalışanlarımızın arasında sağlıklı rekabetin faydasının farkındayız. Bu onların yaratıcılığını, yeniliklere bakış açılarını arttırmaktadır. Organizasyonumuzun gelişmesine katkı sağlayacak her yeni fikir, düşünce ya da eylem bizim için paha biçilemez niteliktedir.

✦ Kaliteli İş ve Yaşam Ortamları
Osan Holding olarak çalışanlarımıza kaliteli iş ve yaşam ortamları sunmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Sağlıklı, huzurlu çalışma ortamları ile çalışan mutluluğunun ve memnuniyetinin yüzde yüz olması en önemli hedeflerimizden biridir.
 

Gelişmelerden

ilk siz haberdar olun